Lista kosmetyków strona startowa Info, kontakt, itd

Polecamy: Dermatolog Kraków Instytut Dermatologii Kraków Alergolog Kraków

sprawdź info o kosmetyk.info.pl

Witamy w serwisie kosmetyk.info.pl zawierającym informacje o składzie kosmetyków. Głównym celem tego serwisu jest dostarczenie konsumentom informacji, dzięki którym będą w stanie świadomie dobrać bezpieczny kosmetyk, na przykład w sytuacji alergii na określony składnik.

Przedstawione tu informacje zostały zgromadzone przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, np. przez studentów kosmetologii pod nadzorem lekarza specjalisty dermatologa i alergologa. Podane składy kosmetyków opierają się na informacjach producentów zamieszczonych na opakowaniach lub ulotkach produktów i nie były weryfikowane za pomocą metod analitycznych. Ponadto składy kosmetyków mogą ulegać zmianom. Dołożyliśmy wszelkiej staranności, by udostępnione dane były rzetelne i możliwie aktualne, jednak nie możemy zagwarantować ich kompletności i bezbłędności. , dlatego osoba korzystająca z podanych opisów czyni to na własne ryzyko i powinna zweryfikować podane informacje z innymi źródłami, w pierwszym rzędzie z oficjalnymi materiałami producentów (opakowania, ulotki produktów, oficjalne strony internetowe itp.). Będziemy wdzięczni za informację na temat dostrzeżonych błędów (Zgłaszanie błędów/problemów).

Wydawca i redaktor serwisu:
dr hab. med. Radosław Śpiewak, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista dermatolog, wenerolog i alergolog.

Zanim skorzystasz z niniejszego serwisu, koniecznie zapoznaj się z regułami udostępniania i korzystania:

  • Możesz korzystać z tego serwisu bezpłatnie w celach niekomercyjnych, wszelkie inne zastosowania wymagają pisemnej zgody wydawcy i właściciela praw autorskich.
  • Dołożyliśmy wszelkich starań by przekazane informacje były rzetelne, jednak nie możemy wykluczyć błędu dlatego korzystasz z tego serwisu wyłącznie na swoje ryzyko i odpowiedzialność. Każda informacja dotycząca zdrowia powinna być weryfikowana w innych wiarygodnych źródłach i konsultowana ze specjalistą.
  • Osoby gromadzące dane na temat składu kosmetyku czyniły to niezależnie od producentów i nie pobierały od nich jakiekolwiek wynagrodzenia za opracowanie informacji na temat składu poszczególnych kosmetyków.
  • Sponsorzy niniejszego serwisu nie mają żadnego wpływu na zamieszczane w nim treści.


© Radosław Śpiewak, Kraków. All rights reserved.
Document created on 3 October 2009, last updated on 19 January 2017.